Dealer case

Demo Tour UNIA - przystanek Zip Agro

Demo Tour UNIA - przystanek Zip Agro:

Największe Wydarzenie Rolnicze w Zębówcu

 

Zapraszamy wszystkich miłośników rolnictwa oraz profesjonalistów z branży rolniczej na niezapomniane wydarzenie organizowane przez renomowanego producenta maszyn rolniczych UNIA, we współpracy z autoryzowanym dealerem Zip Agro Sp. z o.o. oraz renomowaną marką ciągników rolniczych Case IH.

W dniu 23.04.2024 roku, o godzinie 11:00, na terenie oddziału firmy Zip Agro w Zębówcu, tuż obok Torunia, odbędzie się niepowtarzalny pokaz polowy maszyn rolniczych, które zapewnią najwyższą jakość i efektywność pracy na każdym gospodarstwie.

Co nas czeka?

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia, będziemy mieli okazję przyjrzeć się pracy różnorodnych modeli maszyn rolniczych UNIA oraz ciągników marki Case IH, które zapewnią wszechstronną obsługę rolniczą. Wśród prezentowanych maszyn znajdą się m.in.:

          ·         Rozsiewacz RCW 60 H: będzie można obserwować jego działanie z użyciem nawozu lub wapna. Jego uniwersalność przekłada się na realne oszczędności, a imponujące szerokości robocze sięgające nawet 36m sprawiają, że maszyna jest niezwykle wydajna. Wersje H są wyższe od standardowych o 25 cm, dzięki czemu ograniczone są straty podczas przejazdów w ścieżkach technologicznych zapewniając tym samym obraz jego funkcjonalności.

          ·         Opryskiwacz EGRET 3021: opryskiwacz stanowi niezastąpione narzędzie do ochrony upraw. Opryskiwacze EGRET charakteryzują się zwartą bryłą, a ich głównymi atutami są: belka składana niezależnie z możliwością redukcji do drugiej szerokości roboczej oraz komputer SPRAY, stanowiące wyposażenie standardowe maszyny. Dodatkowo opryskiwacze te mogą być opcjonalnie wyposażone w pakiet specjalnych węży do aplikacji nawozów azotowych w formie cieczy.

          ·         ARES XM 5: agregat talerzowy zapewni szybką i skuteczną uprawę pola. Ta seria bron talerzowych stworzona została do wydajnej uprawy ściernisk oraz przygotowywania optymalnego łoża siewnego. Poprzez wyjątkową konstrukcję oraz szereg konfiguracji maszyna spełnia wszystkie wymagania nowoczesnej i wydajnej uprawy.

          ·         CROSS S 3: agregat do uprawy uproszczonej. Maszyny CROSS to uniwersalne agregaty służące do bezorkowej uprawy ziemi, świetnie sprawdzające się w technologii uproszczonej uprawy, a dzięki zastosowaniu zębów z podcinaczami również do prac podorywkowych.

          ·         FENIX DRIVE 1000/3: zestaw uprawowo-siewny zapewnia kompleksowe wsparcie podczas siewu i pielęgnacji roślin. To maszyna półzawieszana (ciągana) o szerokości roboczej 3 m i pojemności skrzyni 1000 l, stosunkowo lekki i kompaktowy zestaw,  zalecany do pracy w technologii konwencjonalnej oraz uproszczonej.

Nie tylko pokazy maszyn

To nie tylko pokazy maszyn! Podczas wydarzenia będziemy mieli okazję spotkać się z ekspertami zarówno z działów dealera Zip Agro, jak i przedstawicielami producentów - UNIA oraz Case IH. Eksperci ds. finansowania sprzedaży odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące możliwości zakupu i wsparcia finansowego.

Nie zabraknie też atrakcji i poczęstunku

Poza interesującymi prezentacjami i możliwością zdobycia fachowej wiedzy, zapewniamy również ciepły poczęstunek, gorącą kawę i  herbatę oraz słodkie przekąski. Atmosfera będzie sprzyjać nawiązywaniu nowych kontaktów oraz wymianie doświadczeń. Na placu pojawi się kilka flagowych modeli ciągników Case IH, do Państwa dyspozycji, będzie można zajrzeć do wnętrza kabiny, usiąść się w wygodnym fotelu i porozmawiać z naszymi specjalistami i uzyskać odpowiedzi na nurtujące Was pytania. To dobry czas na zadawanie pytań, rozmowy, analizę pracy i budowy maszyn i nabywanie nowej wiedzy.

Zapraszamy do udziału

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to wyjątkowe wydarzenie, które odbędzie się w Zębówcu, 23 kwietnia 2024 roku. Nie przegap okazji do zapoznania się z najnowszymi technologiami rolniczymi oraz dobrej zabawy w gronie pasjonatów branży.

 

Zapraszamy!

 


 

Siedziba główna w Kurzejewie 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-17:00

Wtorek: 8:00-17:00

Środa: 8:00-17:00

Czwartek: 8:00-17:00

Piątek: 8:00-17:00

Sobota: 8:00-14:00

Niedziela: NIECZYNNE 

 

Jesteśmy zaraz obok

 

 

O nas
Praca

 

Oddział Zębówiec 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-16:00

Wtorek: 8:00-16:00

Środa: 8:00-16:00

Czwartek: 8:00-16:00

Piątek: 8:00-16:00

Sobota: NIECZYNNE

Niedziela: NIECZYNNE