Dealer case

O nas

Jak  to się zaczęło ?

 Początek naszej działalności to rok 2006. Decyzja o rozpoczęciu pracy w branży maszyn rolniczych była związana z potrzebą rynku, w okolicy Grudziądza nie było wtedy podobnego punktu sprzedaży maszyn i urządzeń rolniczych, a zainteresowanie zakupem sprzętu dla rolnictwa było coraz większe. Wtedy skupialiśmy się na lokalnej sprzedaży maszyn rolniczych polskiego producenta UNII.

 Nie spoczęliśmy na laurach cały czas chcieliśmy się rozwijać! Zawsze stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość produktów. W 2008 roku rozpoczęliśmy współpracę z czołowymi światowymi producentami ciągników i maszyn rolniczych takich jak CASE IH czy LEMKEN. W tym momencie naszym terenem działalności stało się całe województwo kujawsko-pomorskie. Z biegiem czasu do naszej oferty dołączyły takie marki jak: HORSCH, APV, SIP, METALTECH, HYDRAMET, POMOT Chojna, POM Augustów, STIHL, z którymi współpracujemy do dziś! Obecnie możemy się pochwalić ponad 1000. sprzedanych ciągników rolniczych i wieloma tysiącami sprzedanych maszyn.

 Spółka ZIP AGRO stara się przede wszystkim pozytywnie zaskakiwać Klientów. Od początku działalności założyliśmy sobie, że planujemy pracować w tej branży nie 2-3 lata, ale przynajmniej 40 lat. Dlatego staramy się wszystko robić tak, by nasze relacje z Klientami nie zamknęły się na jednej sprzedaży.Przede wszystkim jesteśmy w stosunku do Klientów ZAWSZE uczciwi i naszą intencją jest rozwój gospodarstw na Pomorzu i Kujawach. Staramy się doradzać odbiorcom w taki sposób, by ich gospodarstwa generowały zyski, pozwalające na dalsze inwestycje. Na te starania składają się przede wszystkim: dobór oferty – stawiamy wyłącznie na sprzęt nowoczesny, najwyższej jakości; doradztwo – nie tylko techniczne, ale także finansowe – wiemy gdzie i kiedy nasz Klient może uzyskać atrakcyjne dla siebie finansowanie i zawsze przy tym stawiamy tylko na dobro Klienta. Do dyspozycji klientów pracuje 7 handlowców, którzy starają się podtrzymywać dobre relacje z aktualnymi i przyszłymi Klientami ZIP AGRO. Jakość obsługi, serwisu i dostępność części zamiennych – czyli profesjonalne zaplecze serwisowe to jeden z najważniejszych aspektów naszego działania, stawiamy na intensywne szkolenia mechaników, właściwą koordynację pracy i kontrolę jakości serwisu.

 

Cały czas się rozwijamy!

W 2011 roku otworzyliśmy oddział w Zębówcu. Punkt znajduje się przy drodze krajowej nr 10 między Toruniem a Lipnem.

 

 

Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość sprawnego uzyskania pomocy w fachowym doradztwie, obsłudze serwisowej czy przy zakupie części zamiennych i akcesoriów dla rolnictwa.

 

Chcemy być bliżej Was !

 

Co roku organizujemy kilkadziesiąt pokazów, od tych najmniejszych, indywidualnych w gospodarstwie konkretnego Klienta, do tych wielkich dla kilkuset osób. Mamy świadomość tego, że sprzęt rolniczy, zwłaszcza kombajn czy ciągnik to niebagatelny wydatek . Dlatego właśnie chcemy, by taka decyzja nie była podejmowana przez Klienta wyłącznie na podstawie ulotki ze specyfikacją czy deklaracji handlowca. Przy okazji pokazów Klient ma możliwość nie tylko zobaczyć pracę ciągnika czy maszyny, ale także przetestować je osobiście.

 

Serwis? Fachowa obsługa!

 

Obecnie posiadamy dwa w pełni wyposażone punkty serwisowe w Kurzejewie i Zębowcu. Dysponujemy 6 samochodami serwisowymi umożliwiającymi dokonywanie napraw i przeglądów u klientów, wyposażonymi w narzędzia diagnostyczne.

 

Cześci zamienne! Gwarancja jakości!

 

Dzięki współpracy z koncernem CNH Industrial spółka Zip Agro ma w swojej ofercie oryginalne części zamienne do wszystkich produktów marek Case IH, STEYR, New Holland czy KONGSKILDE. Dodatkowo, w naszym magazynie można znaleźć części do wszystkich oferowanych marek, takich jak: Unia, Horsch, Lemken i inne.  Zapewniamy profesjonalną obsługę w doborze odpowiednich elementów do danej maszyny.

 

Rolnictwo precyzyjne? Jesteśmy do usług!

 

 Posiadamy własną sieć AFS RTK. Nasze odbiorniki umożliwiają pracę z dokładnością od 1 do 3 cm. Sieć zainstalowana jest w optymalnych punktach w województwie kujawsko-pomorskim.

 

 Awaria przewodów hydraulicznych? Zapraszamy do nas!

 

 Od 2007 roku jesteśmy głównym dostawcą elementów hydrauliki siłowej dla kilku największych polskich producentów maszyn rolniczych. Jako, że jesteśmy także detalicznym sprzedawcą maszyn rolniczych, mamy pewną świadomość tego, jak ważnym elementem maszyny jest hydraulika i dzięki temu, stawiamy na wysoką jakość produkowanych przez nas przewodów hydraulicznych. Wszystkie elementy produkcji pochodzą od najlepszych europejskich i polskich producentów. Ze względu na bardzo intensywną produkcję (ZIP AGRO produkuje co miesiąc ok. 18 tys. metrów przewodów), możemy zagwarantować także naszym Klientom detalicznym bardzo atrakcyjne ceny sprzedaży elementów hydrauliki siłowej oraz usług związanych z produkcją.

 

 

                                   Zapraszamy! Przyjdź, zobacz i zostań z nami!

 

 

 

 

Siedziba główna w Kurzejewie 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-17:00

Wtorek: 8:00-17:00

Środa: 8:00-17:00

Czwartek: 8:00-17:00

Piątek: 8:00-17:00

Sobota: 8:00-14:00

Niedziela: NIECZYNNE 

 

Jesteśmy zaraz obok

 

 

O nas
Praca

 

Oddział Zębówiec 
Godziny otwarcia:

Poniedziałek: 8:00-16:00

Wtorek: 8:00-16:00

Środa: 8:00-16:00

Czwartek: 8:00-16:00

Piątek: 8:00-16:00

Sobota: NIECZYNNE

Niedziela: NIECZYNNE